Hakkımızda



HER TENDE AYRI BİR İZ  BIRAKIR


Markamız 2017 yılında Türkiye’de kurulduğu tarih itibariyle marka olarak ürün yelpazesini genişleterek Türkiye ve yurt dışında hizmetlerine devam etmektedir. Türkiye'de kısa sürede bu kadar sevilmemizin en önemli nedenleri ürünümüzün kaliteli olması, müşterilerimizin memnuniyetine olan ilgi ve alakamız, yenilikçi, dinamik ve piyasada arzın durumuna göre hareket etmemizden ve reklam çalışmalarına verdiğimiz önemden kaynaklı büyük kitlelere kısa sürede ulaştık. Türkiye geneli için yüksek sayıda oluşmuş müşteri potansiyelimizi daha da ileri taşımak için elimizden geleni yapıyoruz.

Ürün yelpazemizi sadece parfümle sınırlı tutmayıp, müşteri talebimize göre de şekillenerek çeşitliliğimizi her zaman arttırıyoruz. Bu konuda hizmetini verdiğimiz ürünlerimizin hepsi sağlık bakanlığından onaylı olup kalite konusunda sektör içinde en üst kalitede ürünler üretmeye devam ediyoruz.

2020 yılına kadar mağazalaşma çalışmalarımıza yurt dışında devam ettikten sonra bu yılın sonlarından itibaren Türkiye içerisinde de mağazalaşma çalışmalarımıza başladık ve her zaman olduğu gibi bu konuda da AR-GE çalışmalarımızı sürdürerek planlı ve istikrarlı şekilde müşterilerimize olabilecek en yakın yerden hizmet vermeye devam edeceğiz.

 

   Vizyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi dünyanın her yerine yayarak, ürün yelpazemizi ve müşteri memnuniyetimizi devamlı arttırmaktır. 'Her Tende Ayrı İz Bırakır' sloganımız ile tüm gönülleri fetheden markamızı her zaman için olduğundan daha ileri taşıyarak attığımız her adımın, bir sonraki adımında daha ötesine geçmeyi hedefliyoruz. 

Yurt dışında Azerbaycan gibi Kafkasya Ülkesinde olduğu gibi öncelikle Türkiye'de olmak şartıyla, alanımızdaki dünya pazarında en üst yeri almayı kendimize hedef seçiyoruz.

 

·         Misyonumuz

Firma olarak, atılan tüm adımlarımızı müşteri memnuniyetimizi en üst seviyede tutarak, kaliteli ve beklentileri en iyi şekilde karşılayarak Soel Ailesi olarak ilerlediğimiz yolda devamlı büyüyerek devam etmektir.

İnstagramın fenomen parfüm markası olan Soel Parfüm olarak, reklama her zaman çok önem veriyoruz. Televizyon reklamları, dizi sponsorluğu ve sosyal medyanın en çok sevilen ve izlenen markası olmaktan gurur duyuyoruz.Ürün yelpazemizin yapılan ARGE çalışmaları, bölgesel ve istatistiksel incelemeler sonucu konu ile ilgili ekibimiz dahilinde genişleterek bu aşamada kalite kontrolünü en sağlam şekilde yaparak, gerekli onay ve standartlara uygun şekilde kurumsallığımızı her yönden göstermekten gurur ve onur duyuyoruz.

Gerek her ürünümüzün kalite aşamasındaki çalışmamız, alanımız ile ilgili beklenti ve isteklere karşı çalışan ekibimiz, görsellik ve göze hitap konusundaki özveri ve özenimiz ile 130'dan fazla koku çeşidimiz ve 160'dan fazla ürün çeşitliliğimiz ile batıdan doğuya tüm Türkiye'ye ve dünyaya sunuyoruz.Türkiye'de kurulmuş olmasının yanında öncelikle yurtdışında yaygınlaşan markamız şimdi de Türkiye'de sizlere en yakın yerden hizmet vermeye başladı. Franchising konusunda ürün, kalite, hizmet ve şartlarımızı olan güvenimiz sonsuz olmakla birlikte misyonumuz gereği istikrarlı adımlarla her zaman daha da büyüme hedefimizi adım adım gerçekleştiriyoruz.

Ürün Karşılaştır (0)

Alışveriş sepetiniz boş!