• Markamız 2017 yılında Türkiye’de kurulduğu tarih itibariyle marka olarak ürün yelpazesini genişleterek Türkiye ve yurt dışında hizmetlerine devam etmektedir. Türkiye’de kısa sürede bu kadar sevilmemizin en önemli nedenleri ürünümüzün kaliteli olması, müşterilerimizin memnuniyetine olan ilgi ve alakamız, yenilikçi, dinamik ve piyasada arzın durumuna göre hareket etmemizden ve reklam çalışmalarına verdiğimiz önemden kaynaklı büyük kitlelere kısa sürede ulaştık. Türkiye geneli için yüksek sayıda oluşmuş müşteri potansiyelimizi daha da ileri taşımak için elimizden geleni yapıyoruz.
    Ürün yelpazemizi sadece parfümle sınırlı tutmayıp, müşteri talebimize göre de şekillenerek çeşitliliğimizi her zaman arttırıyoruz. Bu konuda hizmetini verdiğimiz ürünlerimizin hepsi sağlık bakanlığından onaylı olup kalite konusunda sektör içinde en üst kalitede ürünler üretmeye devam ediyoruz.
    2020 yılına kadar mağazalaşma çalışmalarımıza yurt dışında devam ettikten sonra bu yıldan itibaren Türkiye içerisinde de mağazalaşma çalışmalarımıza başladık ve her zaman olduğu gibi bu konuda da AR-GE çalışmalarımızı sürdürerek planlı ve istikrarlı şekilde müşterilerimize olabilecek en yakın yerden hizmet vermeye devam edeceğiz.